Bobek Jaroslav (Debř u Mladé Boleslavi 1925 - 2006 Praha)
Hlava ženy, signováno a datováno vpravo nahoře J. Bobek 75, olej/karton, 48,5 x 37,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |